Zawody / Competition:



Sobota, 10.09.2011 Niedziela, 11.09.2011
10:30 Trening wolny
12:00 Trening wolny
14:00 Trening oficjalny
16:00 Pierwsza kwalifikacja
08:30 Rozgrzewka
10:00 Druga kwalifikacja
12:00 Trzecia kwalifikacja
14:30 Prezentacja zawodników
15:00 Finały

View timetable in English
Saturday, 10.09.2011 Sunday, 11.09.2011
10:30 Free practice
12:00 Free practice
14:00 Official practice
16:00 1st Heats
08:30 Warm-up
10:00 2nd Heats
12:00 3rd Heats
14:30 Drivers' presentation
15:00 Finals

Zobacz harmonogram po polsku



Lista zgłoszeń
Proszę wybrać dywizję:




Lista zgłoszeń

Lista zgłoszeń IX rundy Mistrzostw Europy Rallycross 2011 w Słomczynie.


# Nr Zgłaszający Kierowca Samochód Nar.
1 1  Isachsen Sverre  Sverre ISACHSEN  Ford Focus ST NOR
2 3  Kenneth Hansen Racing  Liam DORAN  Citroen C4 GBR
3 5  Stig-Olov Walfridsson  Stig-Olov WALFRIDSSON  Renault Clio III SWE
4 7  Frode Holte  Frode HOLTE  Volvo C30 NOR
5 8  Ludvig Hunsbedt  Ludvig HUNSBEDT  Volvo C30 NOR
6 9  Mats Lysen Motorsport  Mats LYSEN  Renault Clio III NOR
7 11  ROCKSTAR ENERGY R. TEAM  Tanner FOUST  Ford Fiesta USA
8 12  Kevin Procter  Kevin PROCTER  Ford Focus GBR
9 13  Pavel Koutny  Pavel KOUTNY  Ford Fiesta CZE
10 17  de bokkenrijders  Michael de KEERSMAECKER  Ford Focus ST BEL
11 19  Eklund Motorsport  Toomas HEIKKINEN  Saab 93 FIN
12 20  Morten Bermingrud  Morten BERMINGRUD  Citroen C4 NOR
13 21  NAMUS HANSEN MOTORSPORT  Timur TIMERZYANOV  Citroen C4 RUS
14 25  Jean Luc Pailler  Jean Luc PAILLER  Peugeot 207 FRA
15 26  Andy Scott  Andy SCOTT  Ford Focus GBR
16 32  Ole K Nottweit  Ole K NOTTWEIT  Skoda Fabia NOR
17 33  Rencenu Autoclub  Ugis TRAUBERGS  Citroen C4 LIT
18 55  Bo Frederiksen  Bo FREDERIKSEN  Ford Focus DEN
19 75  Reinsalu Sport  Valdur REINSAL  Ford Fiesta mk 7 AUT
20 76  Reinsalu Sport  Andri OUN  Skoda Fabia AUT
21 77  Łukasz Zoll  Łukasz ZOLL  Subaru Impreza POL
22 78  Marcin Wicik  Marcin WICIK  Ford Fiesta POL
23 79  Bohdan Ludwiczak  Bohdan LUDWICZAK  Ford Fiesta POL
24 97  JSA Competition  Davy JEANNEY  Citroen C4 FRA
25 97  SK "TIMERKHAN"  Rustam MINNIKHANOV  Citroen C4 RUS
# Nr Zgłaszający Kierowca Samochód Nar.
1 2  SK "Suvar-Motorsport"  Ildar RAKHMATULLIN  Renault Twingo RUS
2 3  Andreas Bakkerud  Andreas BAKKERUD  Renault Clio NOR
3 4  Czech National Team  Zdenek CERMAK  Skoda Fabia CZE
4 5  Czech National Team  Jaroslav KALNY  Peugeot 207 CZE
5 6   Hansen Motorsport  Johan LARSSON  Citroen C2 SWE
6 7  Clemens Meyer  Clemens MEYER  Skoda Fabia DEU
7 9  David Johansson  David JOHANSSON  Citroen DS3 SWE
8 10  Linnemann Motorsport  Ulrik LINNEMANN  Peugeot 207 DEN
9 14  Daniel Holten  Daniel HOLTEN  Citroen Saxo S 1600 NOR
10 15  Czech National Team  Vaclav VEVERKA  Peugeot 206 CZE
11 16  RCC Sud  Christian PETRAKOVITS  VW Polo AUT
12 22  Mandie August  Mandie AUGUST  Skoda Fabia DEU
13 23  Pavel Vimmer  Pavel VIMMER  Peugeot 206 CZE
14 24  Harrie Deelen  Harrie DEELEN  Opel Corsa NLD
15 25  Stanislav Susta  Stanislav SUSTA  Skoda Fabia CZE
16 27  Bert Theunisse  Bert THEUNISSE  Toyota Yaris S 1600 NLD
17 28  Jussi-Petteri Leppihalme  Jussi-Petteri LEPPIHALME  Renault Clio FIN
18 34  LS Racing  Ondrej SMETANA  Ford Puma CZE
19 44  Edmunds Safonovs  Reinis SAFONOVS  VW Polo LIT
20 45  Hohenester Sport  Vadim MAKAROV  Skoda Fabia RS CZE
21 46  Krzysztof Skorupski  Krzysztof SKORUPSKI  VW Polo POL
22 47  Robert Czarnecki  Robert CZARNECKI  Citroen Saxo POL
23 48  Dariusz Sobecki  Dariusz SOBECKI  Skoda Felicia POL
24 60  Julien Debin  Julien DEBIN  Peugeot 206 S 1600 FRA
25 63  Kamil Sokołowski  Kamil SOKOŁOWSKI  Skoda Fabia POL
26 64  Zygmunt Stanek  Zygmunt STANEK  Citroen Saxo POL
27 65  Zdenek Kucera  Zdenek KUCERA  Skoda Fabia CZE
28 66  ASK Klatovy  Michaela KALNA  Peugeot 206 CZE
# Nr Zgłaszający Kierowca Samochód Nar.
1 1  Derek Tohill  Derek TOHILL  Ford Fiesta Mk 7 IRL
2 4  Lars Oivind Enerberg  Lars Oivind ENERBERG  Ford Fiesta NOR
3 5  Czech National Team  Roman CASTORAL  Opel Astra OPC CZE
4 6  O.T.R.T.  Jos STERKENS  Volvo C30 BEL
5 7  Belgian VW Club  Patrick MERTENS  VW Polo S2000 BEL
6 9  Per Magne Royras  Per Magne ROYRAS  Peugeot 206 NOR
7 18  RC Motorsport  Gyorgy FODOR  Peugeot 206 HUN
8 20  Robin Olsson  Robin OLSSON  Peugeot 207 SWE
9 22  Koen Pauwels  Koen PAUWELS  Ford Fiesta BEL
10 88  Scuderia Tornacum  Jim LAURANT  Skoda Fabia RS RWD BEL
11 99  David Nordgard  David NORDGARD  Ford Focus RS NOR
Łączna liczba zgłoszonych zawodników: 64







merc.rallycross.pl / erc.rallycross.pl